Девојката на Роналдо ја провоцира свекрвата со провокативна фотографија

Девјката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез често сака преку социјалните мрежи да се пофали со својот изглед.

Пред неколку дена мајката на Роналдо, Долорес ја искритикува Георгина поради нејзиниот секси стил на облекување со образложение, дека мајка на нејзиниот внук не треба јавно да ги покажува своите атрибути.

Што мисли Георгина за критиките на својата свекарва, јавно покажа со објавување на нова провокативна фотографија на својот Инстаграм профил. Таа се сликаше во тесен костим за капење кој ги истакна нејзините атрибути, а фотографијата ја подели со своите фанови.