42 годишен скопјанец пронајден мртов во автомобил паркиран на ,,Орце Николов“

На 12.10.2017 година околу 01.40 часот во Единицата за информации и команда Скопје, од страна на Итна медицинска помош, било пријавено дека на ул. „Орце Николов“ во Скопје од страна на случајни минувачи во патничко возило „Хјундаи“ со скопски регистарски ознаки бил пронајден починат Г.С. (42) од Скопје. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција, информира МВР.

Фото:Архива