Вучиќ: По кој пат, пруга, аеродром да одите-тоа јас сум го направил(видео)

Социјалните мрежи експлодираа по последната изјава на српскиот претседател, Александар Вучиќ. Корисниците коментираат дека нема крај на неговите иритантни изјаво.

АлЏезира Балканс направи видео со посебен осврт на коментарите.