Ексклузивно видео на ТВ 21: Бојан Јовановски колабираше во обвинителство

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Бојан Јовановски на носилки изнесен од обвинителството

Posted by TV21 on Tuesday, October 8, 2019

Првообвинетиот во ,,Рекет“ беше донесен да даде исказ во ЈО, но само по неколку минути колабирал, Екипа на Брза помош го симна низ скалите и го однесе во болница.

Неговиот адвокат, Саша Дуковски, вели дека тоа било грда слика.