Миленикот на женските срца и планетарно популарниот шпански пејач, Енрике Иглесијас, објави нов сингл “El Bano”, со негов најхрабар и најпровокативен спот досега.

Покрај Иглесијас, во спотот се појавува и новата рап ѕвезда, прториканецот Бед Бани.