Глумецот Тони Михајловски , кој е и член на ВМРО ДПМНЕ, лобира за гласање на претседателските избори за Гордана Силјановска Давкова во кумановско Диво Насеље.
Тој ги убедува бојкотирачите да се здружат против Заев.
Видеото е преземено од ФБ страница Види Види , а е снимено на 26.03. 2019 во штабот на ВМРО ДПМНЕ Види Види пропагира бојкот на претседателските избори.