Англиските таблоиди ги објавија првите фотографии на синот на принцот Хари и на неговата сопруга Меган Меркл.

Родителите на момчето кое сѐ уште нема има, рекоа дека се многу воззбудени.

Тие денеска го покажаа бебето на кралицата Елизабета и Принцот Филип.