Селфи сеанса на Зоран Заев во Гевгелија

Лидерот на СДСМ Зоран Заев кој учествуваше во Осмомартовскиот марш на Организација на жени на СДСМ на својот ФБ профил постави селфи фотографии со своите приврзанички(ци):

Image may contain: 20 people, people smiling, crowd and outdoor
Image may contain: 7 people, crowd and outdoor
Image may contain: 26 people, people smiling, people standing, crowd, outdoor and closeup