Се степаа патници на летот Бејрут-Лондон(видео)

Пред три дена на летот Бејрут-Лондон се степале двајца мажи. Daily Mail ја пренесува информацијата дека по расправија меѓу повозрасен и помлад маж, повозрасниот му удрил шлаканица , по што настанала тепачка. Стјуардесите и патниците успеале да ја смират ситуацијата и ја одржувале под контрола до принудното слетување во Истанбул.

АКО.мк