Таг: аболиција

СДСМ: ВМРО ДПМНЕ стои зад иницијативата пред Уставен суд за оживување...

Единствените кои стојат зад иницијативата пред Уставниот суд се ВМРО-ДПМНЕ кои сакаат да ја оживеат аболицијата на криминалци од страна на Ѓорѓе...

ВМРО ДПМНЕ: СЈО е политички инструмент на Зоран Заев и СДСМ

,,Јавноста знае дека Заев е виновен за обидот за „Пуч“ и за организирање на едно злосторничко, шпионско здружение заедно со Зоран Верушевски. Ова злосторничко...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com