Таг: аваганистан

Хрватската Претседателка во Авганистан пееше со хрватските војници и ручаше во...

Хрватската претседателка, Колинда Грабар Китаровиќ, повторно го привлече вниманиетео на пошироката јавност, овојпат со нејзината посета на хрватскиот воен контигент во Авганистан,  чии припадници...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com