Таг: авомобил

Германија: Со автомобил влетал во пешачка зона

Едно лице е тешко повредено, а две полесно кога возач со својот автомобил влетал во пешачка зона во германскиот град Хајделберг. По инцидентот, напаѓачот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com