Таг: автопат велес скопје

Се нормализира сообраќајот на автопатот Велес-Скопје, критично во источна Македонија

(обновено) Последни информации од АМСМ за состојбата на патиштата по 10 часот: УКИНАТА ЗАБРАНА: Забраната за сообраќај за сите видови возила за патниот правец Велес-...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com