Таг: агенти

130 агенти кои го чуваа Трамп заразени од Ковид 19

Дури 130 агенти на тајната служба кои го обезбедуваа американскиот претседател по излегувањето од болница на предизборните собири се заразени од Ковид...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com