Таг: агресивна кампања

ВМРО ДПМНЕ: Владата води агресивна кампања и ги злоупотребува децата

,,Владата предводена од Заев води агресивна кампања за промена на името, безмислосно трошејќи народни пари за свои политички цели. Жртви на оваа кампања се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com