Таг: агресивни

По изјавата на Трамп, CNN испрати воен репортер да ја провери...

По изјавата на американскиот претседател, Доналд Трамп, дека Црногорците се агресивен народ и дека може да предизвикаат Трета светска војна, Си-Ен-Ен го испрати воениот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com