Таг: агресивно семејство

Приведено агресивно семејство поради закани кон докторка по смртта на нивен...

Во болницата ,,8 септември“ и околу неа вечерва се случи сериозен инцидент кога семејство на почината жена се закануваше и нападна докторка...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com