Таг: адил газафер

Синот на поранешниот генерал Адил Газафер се жали на здравствениот третман...

Агрон Газафер, син на поранешниот армиски генерал, Адил Газафер, на својот ФБ профил се жали на здравствените власти и ги обвинува за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com