Таг: аеродом

Урина во шишиња и користени пелени се причина за евакуација на...

„Во стан 11 на втори кат е пронајдено големо количество користени пелени расфрлени наоколу. Почната е дезинфекција на станот и утре ќе се изврши...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com