Таг: азем власи

Во Приштина пукано во Азем Власи

Утрината околу 8 часот во Приштина е пукано во адвокатот Азем Власи, пренесуваат косовските медиуми. Обидот за убиство е извршен пред неговата куќа, а...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com