Таг: актуелно вмро дпмне

ВМРО ДПМНЕ и Мицкоски нудат правда,принципи за победа и обнова, никогаш...

Скандирајќи на почетокот со присутните во салата ,,Јане Сандански“ во скопски Аеродром, -Македонија, Македонија, лидерот на оваа партија , Христијан Мицкоски, потоа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com