Таг: Албакар

Германија на нозе поради можен терористички напад

Полицијата во Германија сеуште трага по Јабер Албакр, дваесет и двегодишно момче од сириско потекло, во чиј стан во Кемниц беа пронајдени неколку стотици...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com