Таг: албански хакери

Албански хакери во знак на одмазда ги урнаа сајтовите на Кривичен...

  Албански хакери, кои се претставуваат како „Anonymos Albania“, објавија дека ги урнале сајтовите суд.мк  и сајтот на Врховен суд, во знак на одмазда за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com