Таг: Александар Верушевски

Мицкоски се јавувал да интервенира во МВР, пак ќе се јавува...

Лидерот на опозициската ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција потврди дека се јавувал на функционер во МВР, но како што...

Заев посочи дека Александар Верушевски ги направил тајните снимки кај него...

Синот на Зоран Верушевски, Александар, е лицето кое тајно ги снимило разговорите што неодамна беа објавени од опозициски портал, објави лидерот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com