Таг: александар кирацоски

Кирацоски во обид да ја смири тензијата во СДСМ порачува дека...

Никој нема право да го дели членството на СДСМ!-пишува на својот ФБ профил поранешниот генерален секретар на СДСМ, Александар Кирацоски.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com