Таг: александра јоксимовиќ

Јоксимовиќ: Mал простор кризата во Македонија да се реши по мирен...

  Директорката на Центар за надворешна политика Александар Јоксимовиќ, во интервју за РТС зборуваше за посетата на Федерика Могерини на регионот, со посебен осврт на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com