Таг: александр донев

Александар Донев е разрешен од директор во Агенција за промоција и...

Владата на РМ на денешната седница го разреши од должноста директор на Агенција за промоција и поддршка на туризмот, Александар Донев, заради невнимателно и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com