Таг: алекса

Мајка со потресно писмо го одбележува роденденот на починатиот син-жртва...

  Симболот на борбата против насилството меѓу врсниците во Србија Алекса Јанковиќ од Ниш, денеска ќе наполнеше 20 години . Алекса на 10 мај 2011...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com