Таг: алек болдвин

Урнебесна имитација на ТВ дуелот Трамп-Бајден од глумците Алек Болдвин и...

Холивудските ѕвезди Алек Болдвин и Џим Кери направија урнебесна емисија со имитација на ТВ дуелот меѓу претседателските кандидати, Доналд Трамп и Џо...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com