Таг: амбасада на уса

Америка ги предупреди своите граѓани да ја избегнуваат зградата на...

Пред повеќе од еден час Американската амбасада во Скопје и Стејт Департментот издадоа итно предупредување до американските граѓани во Македонија да ја избегнуваат владината...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com