Таг: амбулантно возило

Семејството Заеви донираа амбулантно возило на струмичката болница

Премиерот Зоран Заев во име на неговото семејство, донираше амбулантно возило и друга медицинска опрема за струмичката болница. ,,Ветено,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com