Таг: американ ерлајнс

ВИДЕО:Стјуард на ,,Американ Ерлајнс“ со детската количка ја удри мајката по...

Уште еден од низата инциденти во авионите на компанијата ,,Американ Ерлајнс“. Еден работник е суспендиран откако на социјалните мрежи се појави видео снимка со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com