Таг: ана павловска данева

Ана Павловска Данева: Непотребни се преговори, секој родител има должност да...

Професорката на Правен факултет, Ана Павловска Данева, во својата последна колумна за Независен весник се осврнува на стостојбата во образованието, посебно во...

Владата ја именуваше Ана Павловска-Данева за член на ГРЕКО

Влаадата на денешната седница ја именуваше проф. д-р Ана Павловска-Данева за член на ГРЕКО – Група на држави против корупција на Совет на Европа,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com