Таг: андреј илиев

Потполковник Андреј Илиев еден од предводниците на насилниците?

Андреј Илиев, со чин Потполовник еден од предводниците на вчерашниот напад врз мнозинството во Собрание. Според негови познаници кои го идентификуваа на социјалните мрежи,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com