Таг: анестезиолог

37 годишен анестезиолог и 41 годишен медицински техничар од Белград починаа...

37 годишниот анестезиолог од Белград, Ненад Максимовиќ, вработен во КБЦ ,,Драгиша Мишовиќ“, пред два дена почина од Ковид 19.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com