Таг: анкетни листови

Од најбогата партија во Европа прашуваат како ,,газдите министри од СДСМ...

Повеќе од кристално јасно е зошто министрите на СДСМ ги криеја анкетните листови, а некои дури и доцнеа со пријавувањето на имотот. Министрите на СДСМ...

ВИДЕО:Едни анкетни листови како министри, други како пратеници

,,Ова купче на анкетни листови за имотната состојба  само  на 4-ца функционери од ВМРО-ДПМНЕ само по себе говори во каков апсурд криминалната власт го...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com