Таг: антизападен пион

СДСМ: Антизападниот пион Мицкоски е поврзан со криминалите на Груевски

,,Антизападниот пион Христијан Мицкоски втор ден бега од јавноста за шемите со неговиот ментор Никола Груевски. Но, поврзаноста со криминалите Никола Груевски излегуваат на виделина,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com