Таг: арбен зибери

Крмов: Внесовте пратеник со Ковид 19 само да може да гласа...

Вака пратеникот на Левица, Борислав Крмов, изутрината во 1 часот реагираше на својот Фб профил, откако пратеникот на ДУИ, Арбен Зибери, беше...

Филипче го разреши директорот на Центар за јавно здравје Арбен Зибери

,,Разрешувањето на Арбен Зибери е поради неговата изјава за работата на Комисијата за заразни болести. Тој го поткопа угледот...

Филипче: Директоре Зибери, изнесувате невистини и ја поткопувате работата на Комисијата

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе го разреши директорот на Центар за јавно здравје Скопје, Арбен Зибери по неговиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com