Таг: арбер адеми

Адеми џентлменски ја пречека новата министерка за образование

Арбер Адеми ја пречека новата министерка за образование Мила Царовска со голем букет цвеќе. Адеми џентлменски ѝ ја...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com