Таг: армиски возила

Министерката Шекеринска ги ,,пречека“ новите гуми за армиските возила (фото галерија)

,,Министерката Радмила Шекеринска во посета на касарната во Ѓорче Петров, во моментот кога пристигна најголемата пратка на нови гуми за армиските возила од набавката...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com