Таг: асмир

Адвокатот Асмир Алиспахиќ ја објави казната од 2.000 евра за навреда...

Адвокаот Асмир Алиспахиќ, е казнет 2.000 евра од судијата Софија Лаличиќ, поради тоа што тој напишал статус на ФБ во кој вели:

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com