Таг: асфалт

Ќе се вештачи кој ,,штедел“ на асфалт при реконструкцијата на улицата...

Градоначалникот на Општина Центар објави дека при реконструкција на една улица е утврдено дека недостасуваат 6 сантиметри слој од асфалтот поставен во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com