Таг: атанас ковачевски

Ненадејно почина портпаролот на ЕВН Атанас Ковачевски

Вчера ненадејно почина поранешниот новинар и актуелен портпарол на ЕВН, Атанас Ковачевски. Тој немал никакви здравствени проблеми претходно. Како...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com