Таг: атика

Семејствата ги објавуваат фотографиите на исчезнатите во пожарот на Атика

Пет дена по катастрофалниот пожар во туристичкото место Мати на Атика, во близина на Атина, спасувачите трагаат за над 200 исчезнати луѓе. Заедно со нив...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com