Таг: атланта

Нападнат ТВ центарот на СНН во Атланта, хаос низ Америка(видео)

Демонстрациите на афроамериканското население во САД се шират и стануваат сѐ понасилни. Запалени се полициски автомобили, уништени продавници, горат кафетерии на Старбакс...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com