Таг: аудио

Ла Верита објави аудио снимка на која наводно се слуша гласот...

Италијанскиот десничарски весник Ла Верита, на својот интернет сајт објави втор аудио материјал, на кој наводно се слуша и гласот на Специјалната...

Јанкуловска пред неколку години прогнозираше дека сите ќе завршат во затвор(аудио)

(аудио материјалот е од сетот бомби со прислушувани разговори што ги објави тогашната опозиција СДСМ) Денеска, 08.10.2018, Гордана Јанкуловска е осудена на 6 години затвор...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com