Таг: ауди q7

Со „ауди Q7“ превезувале 12 мигранти, па направиле сообраќајка со смртни...

На 16.08.2020 во 22.30 часот на магистралниот пат Струмица - Штип, кај клучката Радовиш, патничко возило „ауди Q7“, со скопски регистарски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com