Таг: ахметијада

АХМЕТИЈАДА

или Последното танго на Ахмети и Груевски Прво што направив кога ја прочитав заедничката Платформа на политичките лидери на некои партии на Албанците во Македонија,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com