Таг: ацо велковски

Градоначалникот на Лозово градинката ја именувал по неговата приватна фирма ,,Срцко“

Претседателот на ОК на ВМРО ДПМНЕ во Велес, Игор Здравковски, на својот ФБ профил откри дека градоначалникот на Лозово на детската градинка...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com