Таг: ајвар

Тегла ајвар и џем од малини за убавата Белучи

Убавата италијанска актерка Моника Белучи која престојува во Белград на отворањето на белградскиот Филм Фест, беше примена и од првите луѓе на Србија и...

Жртвувања заради ајвар

Бормашина им откина прсти на тројца мажи, кои правеле ајвар со семејствата во Кавадарци. И додека во Скопје инспекторите го чешлаат теренот и ги казнуваат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com